Number of items: 355

Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Bp.,én., Kókai Lajos, 56 p. Kiadói papírkötés, egy lapon satírozással, kissé foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
17498.

2 400 HUF
Lu Hszün: Irodalom, forradalom, társadalom. Irodalompublicisztikai írások. Vál. és ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Galla Endre. A fordító, Galla Endre (1928-2008) sinológus, diplomata, irodalomtörténész, műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17499.

2 400 HUF
Ignácz Rózsa: Orisika. A szerző, Ignácz Rózsa (1909-1979) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött modern egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, körbevágott.
17500.

1 200 HUF
17501.

3 000 HUF
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. dy Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1934., Genius. 255 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17502.

1 000 HUF
Verebes István: Ornél. Bp., 2008, Ulpius-ház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.
17503.

1 000 HUF
Joseph Bédier: Trisztán és Izolda regéje. Ford.: Pap Gábor. Hegedüs István illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon, 202+5 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Számozott (51./1400) példány.
17504.

1 400 HUF
Karl May: Halbblut und andere Erzählungen. Hrsg.: Dr. E. A. Schmid. Karl Mays Gesammelte Werke Band 38. Dresden,1916,Karl May. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17505.

Karl May: Halbblut und andere Erzählungen. Hrsg.: Dr. E. A. Schmid. Karl May's Gesammelte Werke Band 38. Dresden,1916,Karl May. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

1 600 HUF
Károlyi Imre: A kapitalista világrend válsága. Bp., 1931, Pantheon, 79+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé szakadt címlappal.
17506.

2 800 HUF
7,57
8,24
17507.

1 400 HUF
Benedek Elek: Egy székely diák élete. A borító és az illusztrációk Jaschik Álmos munkái. Bp., én., Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel, possessori bejegyzésekkel, ex libris-szel.
17508.

1 200 HUF
Bitó László: A technopuccs dosszié. DEDIKÁLT! 2007, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17509.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF