Nagy Lajos: Az Andrássy-ut. Novellák. Bp., 1918., Nyugat, (Bíró Miklós-ny.) A borító illusztrációja Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, laza, kissé sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal.
Táncsics Mihály: Józanész. Három részbül áll: Státus, vallás és nevelés. Táncsics-sorozat 11. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Második kiadás. Az 1848-ban megjelent első kiadás példányait már a nyomdában lefoglalták, elkobozták és megsemmisítették. A sokáig elveszettnek hitt műből mindössze néhány példány maradt fenn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Szkárosi Endre - Arany Imre: Verboterror. Performanszköltemények. Bp., 2013, Magyar Műhely Kiadó, 93 +(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szkárosi Endre (eredeti nevén: Horváth Endre) (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, intermediális művész, előadó által DEDIKÁLT példány.
"SZKÁROSI ENDRE, a kortárs avantgárd irodalom egyik kulcsszereplője ismét a költészet lehetséges nyelveinek és kiterjesztéseinek, valamint a hordozó (ezúttal a könyv) összeillesztésének feszültségére alapozza új ,,költészetművészeti könyvmunkáját". Mintegy harminc év alatt bemutatott költői performanszaiból válogatva, azok képi, információs és szövegdokumentumaiból, a kapcsolódó versekből-szövegekből és az ezekhez írt új költeményekből sokrétű (grafikai, fotográfiai, tipográfiai és szöveg-) műegészeket készít, melyek egyenként is, együttesen is a valamikori performansz költői energiáit hivatottak a jelen idő számára újrateremteni - ma érvényes költői közlésként, performanszkölteményként illesztve azt a kortárs költészet univerzumába. A különböző időket, tereket, helyzeteket és műnyelveket összekötő egyes performanszköltemények kialakításában a műveket grafikailag és tipográfiailag is megtervező ARANY IMRE a költő alkotótársává válik. A vizuális és szöveghordozó felületként egyaránt működő könyvlapok és oldalpárok az olykor több lapra kiterjedő művek, ciklusok idő-tér-nyelv-sűrítményeinek kompozíciós terévé válnak, és így keltik fel azt a kreatív feszültséget, amely minden műalkotás sajátossága." (Forrás: Magyar Műhely Kiadó - magyarmuhely.hu)
Vecsernyés Imre: Ének. Nagy László fotóival. H.n., 1999, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldala kopott, egyébként jó állapotban.
Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. L'Europe en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Tóth Krisztina: Pixel. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.