Number of items: 355

Hans Sachs:A lovag meg az ibolya. Harminchárom farsangi komédia és egy svank. Mann Lajos fordításában. A fordító által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Orpheusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17606.

1 000 HUF
Népirtás Erdélyben. Nemzet a siralomházban. Dokumentumgyűjtemény. Összegyűjtötte: The Tranysylvanian World Federation (Erdélyi Világszövetség), és Danubian Research and Information Centre (Dunai Kutató- és Információs Központ.) Szerk.: Wass Albert. Pomáz, 2006, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
17607.

2 600 HUF
7,03
7,65
13
Márai Sándor művei, 5 db: Történelmi regények I-II. köt.; Napló 1958-1967.; Szabadulás, Föld, Föld!...; Bp. ,Akadémiai Kiadó - Helikon. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói kartonált papírkötések.
17608.

2 400 HUF
[Lagerlöf, Selma (1858-1940)] Lagerlöf, Zelma: Az antikrisztus csodái I-II. köt. Ford.: Pogány Kázmér. Bp.,[1910.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17609.

2 000 HUF
Erdős Renée: Ősök és ivadékok I-II. köt. I. köt.: Az új sarj. II. köt.: Az élet királynője. A II. kötet a szerző által aláírt példány. Bp., 1920, Pallas. Bekötött eredeti színes, illusztrált papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17610.

2 400 HUF
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Ny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, fakó, foltos borítóval, belül jó állapotban. + 1939 Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság Közleményei. I. köt. Szerk.: vitéz Nagy Iván. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval.
17611.

2 000 HUF
Sövény Aladár (szerk.): Magyar-koreai szótár. Bp., 1957, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17612.

2 000 HUF
Keleti nevek magyar helyesírása. Szerk.: Ligeti Lajos, Terjék József. Bp, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17613.

2 000 HUF
Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés. Példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen községi népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882., Franklin, X+2+579 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, az elülső borító sarkán kis hiánnyal, foltos lapokkal, az utolsó lapon kis, szöveget nem érő hiánnyal.
17614.

2 400 HUF
17615.

2 000 HUF
17616.

2 000 HUF
Brother Layman: Az offshore halála. Bp., 2011. Kiadói vászonkötésben 1060 p .
17617.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF