2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Erdős Renée: Alkotók. A szerző által aláírt. Bp., [1922], Fővárosi Könyv- és Lapkiadó Rt., 146 p. Az eredeti illusztrált papírborítótó bekötötték, rajta izgalmas art-deco grafikáva (jelzett. Sz. I.) Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.