10 000 HUF
G[eorge] B[ernard] Shaw: Színművek. Ford.: Ottlik Géza, Réz Ádám és mások. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőfóliában, a védőfólián kis sérüléssel. Számozott (937./1200) példány.