1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Karl May: Halbblut und andere Erzählungen. Hrsg.: Dr. E. A. Schmid. Karl May's Gesammelte Werke Band 38. Dresden,1916,Karl May. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval.