1 800 HUF
Lipták Gábor: AranyhÃd. Balatoni mesék, mondák, történetek. Bp., 1961, Móra. ElsÅ‘ kiadás. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.