1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Magyar Szemle XXXVII. köt. 1939. szeptember-december. Szerk.: gróf Bethlen István, Szekfű Gyula, Eckhardt Sándor. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság (Athenaeum-ny.), XVI+272 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval.