3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, kiadói kartontokban. Számozott (238./900) példány.