6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Tompa Mihály összes költeményei. Ügynöki mintapéldány! Szemelvények az eredetileg 807 oldalas műből. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870., Méhner Vilmos. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerinc foltos, és a hátsó borító foltos, piszkos, két lap kijár.