17261. 433. Closed Online auction Books: Religion
1 000 HUF
0 HUF
A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras