1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Korunk szentjei. Bevezette: Schütz Antal. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók (Révai-ny.), 359+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.