The General Electric Story 1876-1986. A Photohistory. New York, 1989, Hall of History. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
1929 A Budapesti Mérnöki Kamara tagjainak 1929. évi október hóban lezárt szak-, név- és címjegyzéke. Bp., 1929., Budapesti Mérnöki Kamara, 126+1 p. Papírkötés, sérült, hiányos borítóval, az utolsó lap szakadt, sérült.
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
Vértes Tivadar: A közlekedés biztonságáért. Fényképezte: - -. Bp., 1966, Belügyminisztérium Közlekedési Csoportfőnökség. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az utolsó lapokon javításnyomokkal.