4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Ternai Zoltán: A motorkerékpár (Motorkerékpár vizsgaismeretek). Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. néhány firkával