17185. 433. Closed Online auction Books: Technics
800 HUF
0 HUF
Vigh Bertalan: A villamosság alaptörvényei. Bp., é.n., Szent István-Társulat. 5. bÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval, kissé laza kötéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert