https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 157
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2644388
15517
433
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
The item is not available
2644365
15518
433
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Berkovits György (szerk.): Koncepció és vízió. Budapesti Negyed I. évf. 2. sz. Bp., 1993, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban
The item is not available
2644397
15519
433
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Berkovits György (szerk.): Budapest 1896-I. Budapesti Negyed IV. évf. 1. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
The item is not available
2647101
15520
433
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2645404
15522
433
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2677244
15523
433
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2643777
15526
433
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
The item is not available
2643779
15527
433
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
The item is not available
2316954
15528
433
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.
The item is not available
2064005
15529
433
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban.
A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.
Starting price:
1 200 HUF
2315908
15530
433
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hőgye István: Tudósok, művészek levelei Zemplén Levéltárában. Acta Archivistica 1.Miskolc, 1996, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2315927
15531
433
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
G. Jakó Mariann, Hőgye István: Választási dokumentumok a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban 1848-1948. Acta Archivistica 6.Miskolc, 1999, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment