https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 157

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hapák József - Módy György - Gáborjáni Szabó Botond - Mazsu János: Debrecen, a cívisváros. Bp., 2003., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15314.

Hapák József - Módy György - Gáborjáni Szabó Botond - Mazsu János: Debrecen, a cívisváros. Bp., 2003., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott díszdobozban.
15315.

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott díszdobozban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Világjárók Klasszikus Útleírások 8 kötete (I., III., IV.,V., VI, VII, XIII., XIV.):   Garcilaso de la Vega, az Inka: Inkák és konkisztádorok.;  S. W. Baker: A Nílus rejtélye.;  Alfred Brehm: Az Egyenlítőtől az Északi-fokig.; R. F. Scott: A Déli-sarkvidéken.;  Mark Twain: Utazás az Egyenlítő körül.;  Ibn Battúta zarándokútja és vándorlásai.;  J.Cook: Utazások a világ körül. Első utazás.; Marco Polo utazásai.;   Bp., 1963-1974., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, részben szakadt papírborítókkal, két papírborító hiányos.
15316.

Világjárók Klasszikus Útleírások 8 kötete (I., III., IV.,V., VI, VII, XIII., XIV.): Garcilaso de la Vega, az Inka: Inkák és konkisztádorok.; S. W. Baker: A Nílus rejtélye.; Alfred Brehm: Az Egyenlítőtől az Északi-fokig.; R. F. Scott: A Déli-sarkvidéken.; Mark Twain: Utazás az Egyenlítő körül.; Ibn Battúta zarándokútja és vándorlásai.; J.Cook: Utazások a világ körül. Első utazás.; Marco Polo utazásai.; Bp., 1963-1974., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, részben szakadt papírborítókkal, két papírborító hiányos.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
15317.

Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, félvászon-kötés, kissé kopott borítóval

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
1
Tudósítás a Brassai Rom. Kath. Gymnasiumról 1868/69-diki tanévben. Brassó, 1869, Gött János és Fia Henrik-ny., 7 p. Kiadói papírkötés, hajtott.
15318.

Tudósítás a Brassai Rom. Kath. Gymnasiumról 1868/69-diki tanévben. Brassó, 1869, Gött János és Fia Henrik-ny., 7 p. Kiadói papírkötés, hajtott.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Erdély kulturális öröksége. Üzenet Erdélyből, Novák József történelmi címerei. Bp., 2006. Közdok. Kiadói papírkötésben
15319.

Erdély kulturális öröksége. Üzenet Erdélyből, Novák József történelmi címerei. Bp., 2006. Közdok. Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
1
Grandpierre Edit: A kolozsvári Szent Mihály templom. Kolozsvár, 1936., Minerv-ny., 45+1 p. + 9 t. Szövegközti képekkel és ábrákkal illusztrált. A borít Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
15320.

Grandpierre Edit: A kolozsvári Szent Mihály templom. Kolozsvár, 1936., Minerv-ny., 45+1 p. + 9 t. Szövegközti képekkel és ábrákkal illusztrált. A borít Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Balbo, Italo (1896-1940): Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 256 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+2 térkép. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
15321.

Balbo, Italo (1896-1940): Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 256 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+2 térkép. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
A Károly-fejérvári Romai Katholikus Nyilvános Fel-Gymasium III. Tudósítványa 1858/9. [Gyulafehérvár/Alba Iulia/Karlsburg/Keist.) Kolozsvár, 1859, Rom. Kath. Lyc[eum], 23 p.+ 1 (litográfia) t. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, a címlap szélén szakadás, foltos.
15322.

A Károly-fejérvári Romai Katholikus Nyilvános Fel-Gymasium III. Tudósítványa 1858/9. [Gyulafehérvár/Alba Iulia/Karlsburg/Keist.) Kolozsvár, 1859, Rom. Kath. Lyc[eum], 23 p.+ 1 (litográfia) t. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, a címlap szélén szakadás, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
A Székely-udvarhelyi Róm. Kath. Főgymnasium Tudósítványa az 1874/5-iki tanévről. Székelyudvarhely, 1875, Becsek D., 19 p. Kiadói papírkötés, hajtott.
15323.

A Székely-udvarhelyi Róm. Kath. Főgymnasium Tudósítványa az 1874/5-iki tanévről. Székelyudvarhely, 1875, Becsek D., 19 p. Kiadói papírkötés, hajtott.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Barabás Endre: Kolozs vármegye közgazdasági leírása. Különlenyomat a Közgazdasági Szemle 1910. évi julius-agusztus havi füzetéből. Budapest, 1910, Pesti-Könyvnyomda-Részvénytársaság. 58 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, borítón és néhány lap szélén apró szakadásokkal.
15324.

Barabás Endre: Kolozs vármegye közgazdasági leírása. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1910. évi julius-agusztus havi füzetéből. Budapest, 1910, Pesti-Könyvnyomda-Részvénytársaság. 58 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, borítón és néhány lap szélén apró szakadásokkal.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
3
Zichy-expedíció. Kaukázus, Közép-Ázsia, 1895. Szádeczky-Kardoss Lajos útinaplója. Gyorsírásból megfejtette: Schelken Pálma. Bp., 2000, Magyar Őstörténeti Kutató és Kiadó, 304 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15325.

Zichy-expedíció. Kaukázus, Közép-Ázsia, 1895. Szádeczky-Kardoss Lajos útinaplója. Gyorsírásból megfejtette: Schelken Pálma. Bp., 2000, Magyar Őstörténeti Kutató és Kiadó, 304 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment