15373.
433. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Cholnoky Béla: Gróf Teleki Sámuel útja Kelet-Afrikában. 26 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Kiadói kopott aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, laza fűzéssel.