15409.
433. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Világrészek, országok, emberek. I. köt.: Európa. II. köt: Ázsia. III. köt.: Afrika. IV. köt. Amerika. V. köt.: Ausztrália, Oceánia és a sarkvidékek. Bp., [1936-1937], Franklin-Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítókkal, laza fűzéssel, egy kötet sérült gerinccel, csak egy térképmelléklet van meg.