15356.
433. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
21
Japán-Ország. A felkelő nap birodalma. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.,1904, Pallas, 1 t.+155 p.+9 t.+ 1 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, sérült, hiányos borítóval, egy lapon ceruzás bejelöléssel, térkép szakadt és levált a könyvtesttől, megviselt állapotban.