15345.
433. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiadói egészvászon kötés, egyik térkép hiányzik, gerinc sérült, kopottas állapotban.