Pozsony (Pressburg) látképe. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, Alain Manesson Mallet (1630-1706) Description de L'Univers (1683) c. művéből. Kissé foltos, lapszéli egészen apró sérülésekkel. 16x11 cm / View of Bratislava, engraving on paper, unsigned, from the book Description de L'Univers (1683) by Alain Manesson Mallet (1630-1706). A bit stained, very minor damages on the edges.
Nagyvárad (Waradin) látképe. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, Alain Manesson Mallet (1630-1706) Description de L'Univers (1683) c. művéből. Kissé foltos, lapszéli egészen apró sérülésekkel. 16x11 cm / View of Oradea, engraving on paper, unsigned, from the book Description de L'Univers (1683) by Alain Manesson Mallet (1630-1706). A bit stained, very minor damages on the edges.
cca 1785 Sárgatorkú cinege . George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 14×8 cm Üvegezett keretben
cca 1785 Narancszöld szenegáli rigó . George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 14×8 cm Üvegezett keretben
cca 1785 Jamaikai Rallus . George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 14×8 cm Üvegezett keretben