George Housman Thomas (1824-1868) után: Paripa (Masterless), XIX. sz. vége. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lap teteje kartonra kasírozva, 32x49
A magyar nemzet gyásza, Kossuth Lajos. Kromolitográfia, papír. Cserépy Árpád (1859-1907) eredetije után, kőre rajzolta és nyomtatta "Steyrermühl. Jelzett a metszeten. XIX. sz. vége. Foltos, lap alja kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x41,5 cm
Paul Jourdy (1805-1856) után, Charles Etienne Pierre Motte (1785-1836) metszése: Csatajelenet (Combat De Benoutii). Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Néhány egészen apró folttal. Paszpartuban. 23x32 cm
Eduard Willmann (1820-1877) után, J. Richter metszése: Romok a schönbrunni kastély parkjában (Ruine im Schlossgarten zu Schönbrunn). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, paszpartuban, 11x15 cm
Kilátás a londoni börzére, Royal Merchants' Square-re (Prospectus platae regiae mercatorum), 1760 körül. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, 36x49 cm. Üvegezett fakeretben.
Raimondi, Marcantonio után, XIX. sz ismeretlen művész alkotása: Herkules és Anteusz. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, kereten apró sérüléssel. 32,5*21,5 cm