10615.
433. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
Jelzés nélkül: Halászok a parton. Akvarell, kréta, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24x31 cm