10703.
433. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Jelzés nélkül, Jacob van Ruysdael (Ruisdael) után, XX. sz.: Téli táj. Olaj, vászon. 60,5x69,5 cm.