10914.
433. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 400 HUF
Jelzés nélkül: Vázlatfüzet több mint 20 db rajzzal, 1916 körül. Egyik rajzon 1916-os datálással, Kissé sérült vászonkötésben, belsején Hangos Géza kereskedÅ‘ korabeli szecessziós cÃmkéjével, Bp., Calvin (Kálvin) tér 5.