10678.
433. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
15
Kerti jelzéssel: Halászok. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19,5x24,5 cm (keret: 36x41 cm)