10058. 433. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Bóka Dezső (1935-): Karádi templom, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán címkén a művész bélyegzőjével és felirattal. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 40x66 cm.
Photo of the item taken by : pk