10429. 433. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Rékassy Csaba (1937-1989): Szeged - készülődés a szabadtéri játékokra. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
Photo of the item taken by : ekb