55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Seres János (1920-2004): Csendélet, 1967. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm