10479. 433. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Hinta II.. Szitanyomat, papÃr, jelzett, számozott (22/50), üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm
Photo of the item taken by : pk