60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Vásárhelyi Kovács (Kováts) Tibor (1924-1997): Balatoni nádas. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm