30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm