1928 Üzen a rabhaza! 7. sz. Rákóczi hamva az, amit e dóm takar, azért lesz, amint volt, Kassa csak magyar. Piuszisták a kassai dómban 1927. / Hungarian irredenta propaganda, Kosice (EK)
A feldarabolt Magyarország. Kiadja a Magyar Nemzeti Szövetség, francia nyelvű térképes lap / Trianon map of the dismembered Hungary, irredenta. French language (EK)
Ezért a keresztet vállaimra veszem. Hiszekegy. Kiadja az Ereklyés Országzászló Nagybizottsága / Hungarian irredenta propaganda, Hungarian flag, Treaty of Trianon s: Lamoss (EB)
1938 Hiszek egy isteni örök igazságban. Hiszekegy. Kiadja az Ereklyés Országzászló Nagybizottsága / Hungarian irredenta propaganda, Hungarian flag, Treaty of Trianon s: Lamoss (fa)
Igazságot Magyarországnak! Míg Csaba királyfi őrködik az égben, népe nem lehet rab a bérces Erdélyben! / Justice for Hungary! Hungarian irredenta propaganda with Hungarian flag decoration + "1938 Kassa visszatért" So. Stpl. (EK)
Évszázadokon át a Nyugat védelmében vérzett a magyar. Kiadja az Ereklyés Országzászló Nagybizottsága / Hungarian irredenta propaganda art postcard, Treaty of Trianon (EB) + "1940 Beszterce visszatért" So. Stpl
Győz az igazság! Önrendelkezési jogot követelünk a Felvidék őslakosságának. Kiadja a Felvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete / Hungarian irredenta propaganda, Justice for Hungary! (EK)
Szegény Magyarország! Kiadja a "Szózat" Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája napilapja / Hungarian irredenta propaganda, Treaty of Trianon s: Szőcsné Szilágyi Piroska (EK)