Antique
Number of items: 279
2783019
11300
434
5500
Antique
Other collectibles
Pro-Phylactic amerikai Art Deco hajkefe, jelzett, szép állapotban, 11x6cm
5 500 HUF
2785071
11301
434
Antique
Other collectibles
9 000 HUF
2712995
11302
434
19000
Antique
Other collectibles
Likőrös készlet. XIX.sz. zománcozott fém, kézzel festett, 6 db pohár + kiöntő/váza 23 cm, 6 cm / Liquor set. 19th century enameled metal.
19 000 HUF
2643714
11303
434
Antique
Other collectibles
10 000 HUF
2762055
11304
434
Antique
Other collectibles
LW jelzéssel, ezüstözött alpakka fésülködőkészlet, 4 darabos, vésett monogrammal, szép állapotban.
20 000 HUF
2780111
11305
434
9500
Antique
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Antik kínai fametszet. Üvegezett keretben. 20x29 cm
9 500 HUF
2777887
11306
434
9500
Antique
Other collectibles
Olaj ecettartó, üvegbetétek nélkül, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 29 cm
9 500 HUF
2768613
11307
434
Antique
Other collectibles
Nagyméretű hegyikristály, ásvány asztali dísz, 6x8x16cm
16 000 HUF
2768632
11308
434
40000
Antique
Other collectibles
58 darabos vegyes ásvány, fosszília gyűjtemény, szépen egyesével tárolva, nagyrészt feliratozva. (Amoniteszek, kacoxenit, glauberit, stroncianit, Oppelia aspidoides, albit, stb.)
40 000 HUF
2768597
11309
434
Antique
Other collectibles
Vadász fali dísz. Réztál fácán mintával, agancs. 26 cm
4 000 HUF
2768599
11310
434
Antique
Other collectibles
Teáskanna. Alpakka, fa fogóval, Jelzett. 25 cm
2 400 HUF
2768625
11311
434
6500
Antique
Other collectibles
Vanadinit, nagyméretű ásvány, 9x10x11cm
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m