11549. 434. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
18 000 HUF
11
0 HUF
Axel Schulz: Eng / Szorosan. Bronzírozott kerámia, hátoldalán nagyobb kopással. Jelzett, 18x11x7,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert