1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon hiánnyal.