Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 51
2810202
17250
434
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1927 szakácskönyve. Gyűjtötte 26 év tapasztalataiból: Fái Dezsőné. Uzhorod [Ungvár],1926, Genius Könyvnyomda, 277+6 p. Nagyon ritka ungvári kiadású szakácskönyv. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
6 000 HUF
2809946
17251
434
Other collectibles
Vaday József: Vincellérkönyv szőlőmunkások és gazdák részére. Szemléltető rajzokkal. Temesvár, é. n. Polatsek-féle Könyvkereskedés, (Uhrmann Henrik-ny.), 3-120+14 (hirdetések) p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos elülső táblával, a címlap és az utolsó lap hiányzik.
2 800 HUF
2809786
17252
434
3800
Other collectibles
Radvánszky Béla: Régi magyar szakácskönyvek. I. kötet. Bp., 1893., Athenaeum. Kiadói papírkötés, a hátsó borító pótolt, foltos, rajta bejegyzés, az utolsó lap foltos, az egyik sarkán hiány pár lap sarkán szamárfül.
3 800 HUF
2807433
17253
434
Other collectibles
Szakáts mesterségnek könyvetskéje. Bp.,1978, MÉM Infromációs Központ. Kiadói műbőr-kötés. Minikönyv.
2 000 HUF
2807455
17254
434
Other collectibles
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1985, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban! Minikönyv
5 000 HUF
2807468
17255
434
Other collectibles
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1988, Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói vászon kötés réz hallal. Megjelent 400 példányban! Minikönyv
4 000 HUF
2810152
17256
434
Other collectibles
Szakácskönyv. Bp.,1906., Pátria, 258+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, címlaphiánnyal, rossz, széteső állapotban.
2 400 HUF
2661013
17257
434
Other collectibles
1 000 HUF
2806859
17258
434
Other collectibles
2 000 HUF
2803923
17259
434
Other collectibles
Aujeszky László: Védekezés az időjárási károk ellen. Magyar Meteorológiai Társaság kiadvány 2. köt. Bp., 1930.,Magyar Meteorológiai Társaság. Kopott egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal.
1 600 HUF
2704563
17260
434
Other collectibles
1 000 HUF
2704665
17261
434
600
Other collectibles
Jelentés a Magyar Méztermelők Szövetkezetének 1933. évi működéséről. Közrebocsájtja az Igazgatóság Hatvan, 1934. 31+2p. Kiadói papírkötésben The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035