1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Flavius, Josephus: A zsidó háború. Függelékül: Flavius Josephus önéletrajza. Ford.: Révay József. Bp., 1964, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.