Books: Hunting Number of items: 16
2803618
17301
434
Books: Hunting
Other collectibles
6 000 HUF
2809310
17302
434
Books: Hunting
Other collectibles
Páll Endre: A vaddisznó és vadászata. Bp.,1966, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel, a címlapon bejegyzésekkel. Megjelent 1400 példányban.
2 000 HUF
2806317
17303
434
Books: Hunting
Other collectibles
Ádámfi Tamás: Vadászbibliográfia. Bp., 1993, Terraprint, 94 p. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2807419
17304
434
Books: Hunting
Other collectibles
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések. hibátlan
5 000 HUF
2807428
17305
434
Books: Hunting
Other collectibles
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban (számozatlan). Dunaújváros, é.n., Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
2805429
17306
434
Books: Hunting
Other collectibles
Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Vál. és összeáll.: Véber Károly. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2810890
17307
434
Books: Hunting
Other collectibles
2015-2022 Vadászévkönyv, 5 db különféle, újszerű állapotban
5 000 HUF
2803760
17308
434
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. . Csui. Afrikai vadásznapló. 1928. október - 1929. április. Bp., 1964-1966., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötések, kopott borítókkal. + Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2756698
17309
434
Books: Hunting
Other collectibles
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. IV. kötete. Vadász és útleírásokkal, és többek között a tátrai életről, Balatonról szóló résszel is. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1 400 HUF
2766872
17310
434
Books: Hunting
Other collectibles
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2805543
17311
434
Books: Hunting
Other collectibles
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
1 600 HUF
2765914
17312
434
Books: Hunting
Other collectibles
Szuhai István: Piga, Piga! Vadászkalandok három világrészen. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035