3 800 HUF
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.