2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Nyírő József 3 műve: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval. + A sibói bölény. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. + Madéfalvi veszedelem. Bp., 1989, Interedition. Kiadói papírkötés.