16124.
434. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, borítóval.