1859. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel, mellszalagon T:2 ph., patina / Hungary 1859. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, with shaft ear, on ribbon C:XF edge error, patina NMK 133.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF patina
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF patina NMK 249.
NMK 251.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" bronz kitüntetés sérült mellszalaggal és ismétlőpánttal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 138.
Ferenc József : Népeimhez! A király szózata a nemzethez 1914. jul. 28 című minikönyv dombornyomott bronzlemez borítója, "A világháború emlékére" felirattal, minikönyv nélkül (25x21mm) T:1-,2