31642.
434. Closed Online auction
Modern restrikes, fantasy coins
3 000 HUF
DN "Koronázás szett - 1867" aranyozott rézötvözet utánveret emlékérem pár, sérült dísztokban, tanúsítvánnyal, egyik kapszulában (38,61mm) T:PP