10934. 434. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
6 db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db előételes tányérral. Jelzett, kopásnyomokkal, egyik tányéron lepattanás. d: 12,5-19 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert