14679. 435. Closed Online auction Advertisement
2 000 HUF
0 HUF
1902 Hermaneczi Papírgyár Rt., Bp., díszes szecessziós karton dosszié, sérült félvászon gerinccel, kopott és kissé sérült borítóval, 35x25 cm
Photo of the item taken by : pk