2 000 HUF
cca 1900 Pénztárkönyv, benne reklám címkével: Szeged, Traub B. és Társa Kő- és Könyvnyomda Könyv-, Mű-, Papír-, Rajzszer- és Hangjegy-Kereskedés, Vonalzó Intézet és Üzleti Könyvgyár, viaszpecséttel. Félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, hiányzó lapokkal, üres lapokkal.