12083. 435. Closed Online auction Antique
22 000 HUF
0 HUF
Ékszerdoboz, aranyozott fém, csiszolt üvegfedéllel, ámor és puttó figurákkal gazdagon díszített, belsejében bársonnyal bélelt, kopásnyomokkal, 7x9,5x6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert