11967. 435. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
0 HUF
Olasz sárgaréz kaspó-tál, fodros kalapált díszítéssel, jelzett: Ottone, kis kopásokkal, d: 18 cm, m: 6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert